ШКОЛА МАЙБУТНІХ МАМ

Щоб уникнути багато непорозумінь та страхів після народження малюка, навчитися догляду за малечею та дізнатися про годування, купання, прогулянки та багато іншого, для багатьох батьків буде корисно відвідувати курси майбутніх мам
Форма зворотнього зв'язку
Залиште свої контактні дані
Як тільки Ви дізналися про свою вагітність, Вам обов'язково потрібно стати на облік по вагітності в жіночу консультацію. Приблизно у терміні 10-12 тижнів бажано також відвідати психолога. Навіщо? Спитаєте Ви. А відповідь дуже проста, тому що з настанням вагітності
в організмі жінки стається дуже багато змін і це не тільки фізіологічні, а також і психологічні.
Щоб відчувати гармонію тіла та почуттів потрібно порозумітися зі своїм станом, психолог допоможе вам в цьому.

Я надаю індивідуальні консультації жінкам до, під час та після вагітності. Ви можете прийти
на консультацію також зі своїм чоловіком. Проблеми, з якими звертаються вагітні дуже різноманітні, це і нестійкий психоемоційний стан (знервованість, сонливість, часта зміна настрою, плаксивість та ін.), токсикози, прийняття вагітності (бажана/небажана), внутрішньо-сімейні конфлікти (з чоловіком, з батьками, з дітьми від попередніх шлюбів, друзі, робота та ін.), страхи (невдалі попередні вагітності, страхи перед пологами, перед майбутнім материнством та ін.), пошук та розвиток внутрішніх ресурсів, життєві кризові ситуації, перинатальні втрати, поведінка старшої дитини, психологічний супровід від початку вагітності до виписки
з пологового будинку та ін.
Консультація психолога
Якщо Ви опинись на стаціонарному лікуванні у гінекологічному відділенні чи відділенні патології вагітних, Ви також можете скористатись допомогою психолога. І це ще не все, навіть коли ви знаходитесь в пологовому залі чи вже народили.

Хочу звернути увагу, що за консультацією можуть звертатись не тільки вагітні, а й всі жінки району обслуговування пологового будинку, але це мають бути питання так чи інакше пов'язані з плануванням сім'ї, пологами, грудним вигодовуванням, післяпологової депресії, стан після самовільного аборту, завмерлі вагітності або перинатальні втрати.

Психологічне консультування виконує такі задачі як, зміна застарілої поведінки, розвиток навичок в подоланні труднощів, формування здібності прийняття ефективних рішень, самопізнання, саморозуміння, підвищення особистого потенціалу.
Пропоную майбутнім матусям курс обов'язкових занять по підготовці до пологів, в тому числі партнерських, грудного вигодовування, догляду за здоровою новонародженою дитиною, післяпологового періоду, післяпологової контрацепції, післяпологової депресії. Курс розрахований на тиждень, жінка може приєднатись до курсу на любому етапі, що дуже зручно. Бажано почати відвідувати курси починаючи з 30-32 тижнів вагітності.
Психопрофілактична підготовка до пологів
Теми групових занять
Практичний психолог
Макоєд Тетяна Миколаївна
Освіта: Сумський державний педагогічний університет ім. Макаренка
Спеціальність: практична психологія
Кваліфікація: практичний психолог

Удосконалення та спеціалізація: працюю за напрямком Позитивна психотерапія.
Стаж роботи за спеціальністю практичний психолог: 9 років.

Практичний психолог першої кваліфікаційної категорії

У 2010 році закінчила Сумський педагогічний університет ім. А.С. Макаренка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія» та здобула кваліфікацію практичного психолога у закладах освіти. Навчалась в Українському Інституті Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, успішно завершила програму та здобула сертифікат консультанта (базового рівня) за напрямком Позитивна психотерапія. Протягом всіх років роботи приймала участь у безліч семінарів, тренінгів, марафонів та навчальних програм по підвищенню кваліфікації (з планування сім'ї, грудне вигодовування, перинатальна психосоматика, НЛП, кризове консультування та ін.).
На посаді практичного психолога КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» СМР працюю з листопада 2010 року. Маю першу кваліфікаційну категорію. Стаж роботи 9 років.
Напрямки роботи практичного психолога:
- психопрофілактична робота;
- психодіагностична робота;
- психокорекційна робота;
- консультативна робота;
просвітницька робота.

Кабінет психолога знаходиться в КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» СМР у відділенні патології вагітних (акушерський корпус, ІІ поверх).
Теми занять:

- «Грудне вигодовування. Важливість грудного вигодовування для успішного фізичного та психічного розвитку дитини».

- «Присутність партнера (чоловіка) на пологах. Емоційний зв'язок батьків з дитиною в пологах. Післяпологовий період. Післяпологова контрацепція».

- «Догляд за новонародженим. Імпринтинг. Перше викладання (контакт «шкіра до шкіри», «очі в очі»). Психічні особливості сумісного перебування матері та дитини. Профілактика СРДС».

- «Заняття з партнерами «Сімейні пологи»

- «Ознаки початку пологової діяльності, перебіг та періоди пологів. Профілактика післяпологової депресії».

- «Біль під час пологів. Немедикаментозні методи знеболення пологів».

Заняття проходять не тільки у вигляді лекцій, але й використовую відеоматеріали, ігри та відпрацьовуємо навички на практиці (дихальна гімнастика, масаж/самомасаж, вибір позицій в пологах, правильне прикладання дитинки до грудей та багато іншого).

Для відвідування занять необхідно: зручний одяг, змінне взуття (або бахіли), зошит (блокнот) для записів, ручка.

Такі заняття можна відвідати не тільки в групах відділення патології вагітних, а й в індивідуальному порядку на особистому прийомі у психолога (особисто чи разом з чоловіком).

Індивідуальні консультації, групові заняття, індивідуальні заняття будь-якої форми безкоштовні. Час роботи з 08.00 до 12.00 щоденно (з 08.30 до 09.30 – індивідуальний прийом; з 10.00 до 12.00 – групове заняття.
«Природа хоче, щоб діти були дітьми,перш ніж бути дорослими. Дайте дитинству дозріти в дітях»
Жан-Жак Руссо