ПРО НАС

КНП "Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії" СМР має звання «Лікарня, доброзичлива до дитини» з 2010 року. В 2013 році, 2016 році звання «Лікарня, доброзичлива до дитини» підтверджено.
З червня 2011 року Проектом «Здоров'я матері та дитини» закладу присвоєне звання «Заклад якісного медичного обслуговування».
В жовтні 2019 році без жодних нарікань КНП "Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії" СМР знову підтвердив статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».
Форма зворотнього зв'язку
Залиште свої контактні дані
Команда висококваліфікованих співробітників кожного дня працює задля створення території безтурботної вагітності, адже пологи – є найбільш емоційною подією в житті кожної родини оскільки до пологового будинку люди приходять в очікуванні щастя!

Розуміючи всю відповідальність, прикладаються всі знання, навички, досвід та професіоналізм, щоб малюки приходили в цей світ здоровими, а жінка відчувала справжнє материнське щастя.

Саме для таких справжніх емоцій комунальне некомерційне підприємство "Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії" Сумської міської ради надає спеціалізовану висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну і неонатальну медичну допомогу.

Пологовий будинок на 30 ліжок заснований у 1927 року в приміщенні, побудованому в 1886 році, яке було до цього часу притулком для дівчаток-сиріт.

В 1957 року пологовий будинок розширився до 100 ліжок. Штат складався із 15 лікарів, 29 акушерок, 14 медсестер і 36 санітарок.
Подальший розвиток пологового будинку відбувся у 1963 році, коли поряд зі старим корпусом був збудований, нині діючий, акушерський корпус.
В 1990 році було зведено чотирьохповерховий корпус жіночої консультації на 300 відвідувань за зміну.
Статистичні дані показують, що кількість новонароджених зростає, так в 2017 році народилось – 1807 дітей, в 2018 році – 1864 дитини, в 2019 році – 1942 дитини, а в 2020 році - 1698 дітей

Жіноча консультація, яка розташована за адресою: м.Суми, вул. Троїцька, 20 здійснює супровід змоменту планування вагітності післяпологового відновлення.

Надання кваліфікованої, професійної допомоги включають в себе спектр послуг:

- вміння знаходити підхід до пацієнтів
- психологічна підтримка
- лікування безпліддя
- планування вагітності
- ультразвукове дослідження
- клініко-діагностичне обстеження
- раціональна контрацепція
- пренатальна діагностика
- вирішення проблем гінекологічних захворювань.


Фінансово-економічна діяльність

Фінансово-бухгалтерська служба

Документи

Нормативні документи

Офіційні документи

«Природа хоче, щоб діти були дітьми,перш ніж бути дорослими. Дайте дитинству дозріти в дітях»
Жан-Жак Руссо
OUR COMPANY
Bring Your Ideas to Life
Everything that you dreamed of can be brought to life exactly at the moment when you decide to win.