Гінекологічне відділення

КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» СМР
У гінекологічному відділенні на високому рівні проводиться як планове так і позапланове хірургічне лікування гінекологічних захворювань. Ми готові заспокоїти та завірити пацієнтів, що операції у відділенні проводяться сучасними високоефективними методами, які мінімізують ускладнення в післяопераційному періоді і несуть в собі ціль – збереження репродукції жінки.

Переваги сучасного лікування:
Серед лікарів пологового будинку є молоді спеціалісти. Досвідчена команда професіоналів допомагає їм підвищувати свій професійний рівень, вдосконалювати свої практичні навички. Лікарі пологового будинку постійно покращюють свою обізнаність в сучасних новітніх технологіях та методиках консервативного та оперативного лікування шляхом відвідування майстер-класів, тренінгів, конференцій аби суттєво підвищувати свій професійний рівень.
Турботлива команда професіоналів КНП з великим досвідом роботи і відмінною репутацією у сфері надання акушерсько-гінекологічної допомоги, висококваліфіковані лікарі, акушерки та сестри медичні, кандидати медичних наук – це люди, які за мотивовані на успіх!

Наше завдання - підтримувати створену професійну корпоративну команду з загальною ідеєю розвитку та процвітання пологового будинку!

Ми створили благо приємний робочий клімат в колективі на основі корпоративної етики.
Ми поважаємо гідність та приватність кожного пацієнта!