Блог

Ведення вагітності

Новина про вагітність викликає неймовірні емоції у будь-якої жінки. Але важливо взяти себе в руки й серйозно поставитися до найдовшого етапу, який буде супроводжувати вас протягом дев'яти місяців - ведення вагітності.

У першу чергу важливо знайти кваліфікованого спеціаліста, якому ви готові довірити своє життя і своєї дитини.

Спеціалісти Клінічного пологового будинку Пресвятої Діви Марії готові взяти на себе відповідальність за контроль як вашого стану, так і майбутнього малюка.

Безумовно, професіонали своєї справи повністю зосередять увагу на здоров'ї щасливих матусі та новонародженого, дбайливо стежитимуть за їх здоров'ям, харчуванням, способом життя.

Головне завдання будь-якого лікаря – своєчасна діагностика. Діагностика повинна бути високоефективною і безболісною, а ваш лікар оперувати знаннями в галузі лікування жіночих захворювань, щоб зберігати репродуктивні функції організму.

Ведення вагітності має проходити комплексно: спостереження за вагітністю протягом усього періоду, цілодобова підтримка і допомога, надання якісних консультацій, навчання майбутніх мам.

Також проводяться постійні лабораторні дослідження, здачі аналізів, тому не лякайтеся їх кількості - це важливо для спостереження за здоров'ям.

Як же розподіляються етапи ведення вагітності?


З моменту виявлення вагітності та до 12 тижнів відбуваються первинні огляди. Лікар ознайомлює з первинним станом організму, обговорює з пацієнткою зміни, з якими вона зіштовхнулася.

Далі, до 28 тижня включно, візити до лікаря відбуваються один раз на місяць, якщо з розвитком плоду все добре і майбутня мама почуває себе здоровою.

Починаючи з 28 тижня лікаря доведеться відвідувати частіше - два рази на місяць. Відбуваються здачі аналізів, ультразвукові дослідження, консультації, огляди. Такі візити тривають до 36 тижня.

Чим ближче пологи, тим частіше вам доведеться відвідувати лікаря-гінеколога. Пацієнтці потрібно буде проходити передпологовий інструктаж у школі майбутніх мам. Обов'язково проводиться дослідження, щоб з'ясувати тип передлежання, за потреби - генетичний скринінг.


До ведення вагітності важливо поставитися серйозно, адже від цього залежить весь перинатальний період. Вдалий вибір клініки значно полегшить вашу вагітність, бо за вами завжди будуть спостерігати і давати потрібні поради, підтримку.

Клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які серйозно ставляться до ведення вагітності. Ми гарантуємо повну безпеку для вашого здоров`я і здоров`я вашого малюка.
Жіноче здоров'я Здоров'я новонародженого