Блог

Грудне вигодовування

Нещодавно в усьому світі проходив тиждень грудного вигодовування. З 1 по 7 серпня триває тиждень підтримки ГВ.

Для кожної мами грудне вигодовування проходить по-різному: для одних воно стає неймовірним випробуванням, для інших же - проходить абсолютно нормально.

Грудне вигодовування дуже важливий етап розвитку дитини, адже завдяки молоку і молозиву дитина отримує необхідну кількість корисних речовин, які охороняють організм малюка.

Дуже часто мами забувають про прикладання до грудей. Важливо, щоб дитина сама знайшла груди і почала їх смоктати, мамі необхідно лише терпляче почекати.

Багато хто практикує годування дитини згідно з певною системою, але за нею не завжди можливо простежити і вона збивається. Багато діток не адаптуються до систем і це призводить до проблем.

Чи потрібно змінювати раціон харчування?


Для наявності молока не обов'язково змінювати свій раціон, ви можете продовжувати харчуватись як і раніше, тільки не надто збільшувати кількість молочних продуктів, і, найважливіше, не почати вживати алкоголь і цигарки.

Багатьом буває морально і фізично важко проходити через ГВ, щоб боротися за будь-яку краплю молока.

Так, на жаль, воно може бути в надлишку.

І що ж робити в такому випадку?

Невелика кількість молока, а то і його повна відсутність - дуже часта проблема, з якою стикається молода мама. Важливо вживати велику кількість рідини, збалансовано харчуватись і додавати в раціон велику кількість вітамінів. Якщо такі методики не допомагають, необхідно буде вдатися до болючих масажей грудей - зціджування.

Здоровий спосіб життя, дотримання інструкцій лікаря, спостереження за дитиною допоможуть вам в тому, що грудне вигодовування не буде приносити дискомфорт і проблеми, і вам не доведеться боротися за кожну краплю. Пам'ятайте, при правильному грудному вигодовуванні ваша дитина буде рости здоровою. Наш Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії проводить інструктажі для майбутніх мам щодо грудного вигодовування та консультації, якщо ви зіштовхнулися з проблемами відсутності молока.

Чекаємо вас за адресою: вулиця Троїцька 20, місто Суми.
Здоров'я новонародженого