Анестезіологічне відділення

КНП«Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» СМР
Головні аспекти:
Важливим аспектом роботи сучасного медичного закладу є наявність злагодженої і добре оснащеної служби анестезіології та інтенсивної терапії.
У нашому пологовому будинку оснащенню і роботі відділення анестезіології та інтенсивної терапії приділено особливу увагу.
У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі-анестезіологи, які володіють різноманітними видами реґіонарної та комбінованої анестезії. В компетенції спеціалістів відділення – висококваліфікована післяопеційна реабілітація.
Також саме спеціалісти анестезіологічного відділення з ліжками інтенсивної терапії для жінок забезпечують знеболювання пологів.

Склад анестезіологічного відділення:
• 2 оперційних блоки, 3 палати інтенсивної терапії, розраховані на 6 ліжок;
• у відділенні є вся необхідна наркозно-дихальна апаратура найвищого рівня, а також техніка стеження, яка застосовується в провідних клініках;
• надання анестезіологічної допомоги жінкам під час гінекологічних операцій і в ранньому післяопераційному періоді;
Знеболювання пологів:
• застосування анестезії один із найважливіших аспектів роботи – знеболювання пологів.
• наші спеціалісти застосовують епідуральну і комбіновану спинально-епідуральну анестезію.
• ці види знеболювання дають можливість жінці брати активну участь у пологах при цьому забезпечують максимальний комфорт для жінки, а вплив на плід залишається мінімальним.

Анестезія при операції кесарів розтин
При проведенні операції кесарів розтин ми переважно застосовуємо спинально та епідуральну анестезію. Цей вид анестезії забезпечує мінімальний негативний вплив на плід та організм матері. Застосування реґіонарних (тобто місцевих) методів дає можливість жінці побачити свого малюка з перших хвилин життя.
Сучасні місцеві анестетики
У щоденній практиці лікарі-анестезіологи КНП використовують найсучасніші місцеві анестетики.
В анестезіологічному відділенні проводиться первинний контакт «шкіра до шкіри» новонародженої дитини з мамою чи з батьком.

Лікування важких станів жінки

У відділенні проводиться лікування важких станів у жінки пов'язаних з вагітністю ( наприклад, при пре еклампсії середнього та важкого ступеня тяжкості)

Практичний досвід співробітників

Професіонали своєї роботи мають великий практичний досвід, використовуючи сучасне обладнання та новітні лікарські засоби. Усе це дозволяє нашим спеціалістам проводити операції будь якої складності, на максимально безпечному для пацієнток рівні і пропонувати жінкам найбільш сучасні та безпечні методи знеболювання пологів.